4″ süvaveepumbad.

Süvaveepumba valimine

DX 3 ja 4

DX 3 ja 4 kasutatakse oma majapidamises, kus vee vajadus on suhteliselt väike. Saab kasutada koos sagedusmuunduriga. Tavapärane membraan-survepaagi suurus on 50 liitrit või 150 liitrit.

DX 7, 8, 10 ja 15

Need pumba tüübid on mõeldud kasutamiseks farmides, tööstuses ja ka niisutussüsteemides.  Veesüsteemide puhul peab antud pumpadel olema min 180 liitriline membraansurvepaak või min 300 liitriline tavaline survepaak.
Parim lahendus on kasutada suuremate pumpade juhtimiseks sagedusmuundurit mis annab “linna vee” effekti – puuduvad kiired surve langused ja tõusud, samuti pikeneb pumba ja mootori eluiga.
Pumbad on valmistatud suure täpsusega spetsiifilistest materjalidest ja on täielikut hooldusvabad. Standardvarustuses on Franklini mootor, mis on maailma enimmüüdud.

Võimalusel tuleks valida vajadusest natuke väiksem pump – sellega saab hajutada kuivkäivitamise riske ja liiva või muude osakeste imemist veesüsteemi (juhul kui seda kaevus esineb). Samas ei ole pumbale kasulik liiga tihedad sisse- ja väljalülitused, seega tuleks vältida aladimensioneerimist.

NB! Üledimensioneeritud pump võib tekitada palju ebameeldivaid nähtusi nagu tagasilööke, häireid elektrisüsteemides jm.

TÄHTIS!

* Survelüliti peab olema reguleeritud nii, et pump töötaks pikemat aega. Tihedad start/stop tsüklid võivad kahjustada pumpa ja mootorit.
* Kuivkäivituse riski maandamiseks  on EMS-l pakkuda kuivkäivituse kaitseautomaatika.

 

Tehniline teave >> DX 2 sari   DX 3sari    DX 4 sari  DX 7 sari  DX 8 sari  DX 10 sari  DX 12 sari DX 15 sari

Paigaldamisjuhend

Kaabli valimine

 

Tehniline konsultatsioon ja nõustamine: Jüri Radutski

tel: +372 513 6876

e-mail: juri.radutski@bauer-wt.ee